menu
zvětšit
BIO arganový olej kulinářský 100 ml<br>CZ-BIO-002 A100

BIO arganový olej kulinářský 100 ml
CZ-BIO-002

Kód výrobku: A100

DOČASNĚ VYPRODÁNO
Výrobce:Arganeol
Balení: Skleněná lahev s dávkovačem
Objem: 100 ml
BIO certifikát: ABCERT (CZ-BIO-002)
Toto zboží je bohužel aktuálně vyprodáno a není možné jej nyní objednat. Děkujeme za pochopení

Kulinářský arganový olej je perlou marocké kuchyně a zdravého životního stylu. Kromě své nezaměnitelné chuti vyniká obsahem velkého množství látek podporujících imunitní systém, a majících antioxidační, a vědecky podložené léčebné účinky.

SLOŽENÍ PRODUKTU:
BIO arganový olej lisovaný za studena z lehce opražených arganových mandliček té nejvyšší kvality. Přirozenou součástí arganového oleje je velmi vysoké množství přírodního vitaminu E, vzácných nenasycených mastných kyselin omega-9 a omega-6, a dalších složek s příznivým vlivem na lidské zdraví.

CHARAKTERISTIKA:
• 100% čistý a RAW rostlinný olej lisovaný za studena v Maroku v ženské manufaktuře s FAIR TRADE přístupem
• bez konzervačních látek
• příjemná oříšková vůně i chuť
• BIO kvalita pod dohledem certifikačních společností ECOCERT a ABCERT
• přímý dovoz a GARANCE KVALITY - výrobce jsme v Maroku sami pečlivě vybírali, pravidelně je navštěvujeme a kontrolujeme vstupní suroviny i všechny výrobní procesy.

VĚDECKY PODLOŽENÉ PŘÍNOSY KULINÁŘSKÉHO ARGANOVÉHO OLEJE:
• snižuje hladinu LDL cholesterolu a triglyceridů v krvi
• zlepšuje krevní oběh a snižuje tak riziko kardiovaskulárních onemocnění, jakými jsou srdeční infarkt, cévní mozková příhoda nebo ischemická choroba dolních končetin
• posiluje imunitní systém a je tak účinnou prevencí proti zánětlivým onemocněním a mnoha typům rakoviny (doložena prevence rakoviny tlustého střeva, prsu, prostaty, slinivky břišní a dělohy)
• snižuje zvýšenou hladinu cukru v krvi, čímž účinně napomáhá při léčbě cukrovky - snižuje inzulinovou rezistenci v tukových a jaterních buňkách a brání nadměrnému vstřebávání cukrů v tenkém střevě
• snižuje bolesti související s revmatismem a artritidou.

JAK PRODUKT POUŽÍVAT:
Kulinářský arganový olej je vhodný pro teplou i studenou kuchyni, a používá se stejným způsobem jako kvalitní olivový olej. V Maroku se nejčastěji arganový olej používá do zálivek salátů, nebo k přípravě tradičních pokrmů (Kuskus, Tažin). Maročané kulinářský arganový olej ale používají i jako dip pro čerstvě upečený chleba, a slouží jim tak v podstatě jako mnohem zdravější náhrada másla.

PROHLÁŠENÍ:
Arganový olej obsažený v produktech SAGRADA NATURA byl vyroben v jižním Maroku v oblasti volného výskytu arganových stromů. Naše dodavatelky, které jsme pro tento účel vybrali na základě mimořádné svědomitosti a vysoké kvality svých produktů, vyrábí arganový olej v BIO kvalitě a pouze z původní odrůdy stromů, které v přírodě volně žijí již od pravěku. Takové stromy nebyly nikdy šlechtěny, geneticky modifikovány, a ani na ně nikdy nebyla aplikována žádná hnojiva či postřiky.

Arganový olej Sagrada Natura byl do lahví plněn v profesionálním gastronomickém provozu v České republice.

Produkt neobsahuje barviva ani konzervační látky, a k jeho výrobě nebyla použita zvířata ani jejich produkty.

Děkujeme Vám za Váš příspěvek.

V případě dotazu na něj budeme co nejdříve reagovat.
Tým Arganeol.cz
gopay visa visa master master

Všechna práva vyhrazena. Jakákoliv část tohoto webu (texty, obrázky, popis nákupu, další části serveru),
v celku nebo v části může být kopírována nebo jinak reprodukována pouze s předchozím výslovným souhlasem autora.
ARGANEOL © 2013-2018

gopay visa visa
master master
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.